Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)

Naša cena s DPH:
19,50 € (587,46 Sk)
Naša cena bez DPH:
16,27 € (490,15 Sk)
  
Výrobca:
Ubiquiti
Expedícia:
Skladom
Záručná doba:
2 roky
PN:
UF-MM-1G




Popis

SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um

vlnová délka: 850 nm
vzdálenost: až 550m (při 50/125um)
diagnostika DDMI


Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné