Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Naša cena s DPH:
172,22 € (5 188,31 Sk)
Naša cena bez DPH:
143,54 € (4 324,20 Sk)
Bežná cena:
175,57 € (5 285,77 Sk)
Bežná cena bez DPH:
146,33 € (4 404,83 Sk)
Zľava:
2%
  
Výrobca:
ZyXEL
Expedícia:
Na otázku
Záručná doba:
2 roky
PN:
SFP10G-SR-ZZ0101F




Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné