Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

Dell Pro Backpack 15 (PO1520P)

Naša cena s DPH:
65,59 € (1 976,02 Sk)
Naša cena bez DPH:
54,66 € (1 646,68 Sk)
Bežná cena:
83,52 € (2 516,12 Sk)
Bežná cena bez DPH:
69,60 € (2 096,76 Sk)
Zľava:
21%
  
Výrobca:
DELL
Expedícia:
Na otázku
Záručná doba:
2 roky
PN:
460-BCMN
Popis

Ochrana pre notebook šetrná k životnému prostrediu a odolná voči nárazom
Vytvorte si pozitívny vplyv na životné prostredie výberom batoha Dell Pro Backpack 15 (PO1520P), ktorý je vyrobený z procesu farbenia EcoLoop riešení od spoločnosti Dell pre polyester, ktorý generuje až o 90% menej odpadových vôd, 62% menej emisií CO2 a využíva až o 29% menej energie ako tradičné proces farbenia *. Pena EVA navyše zaručuje odolnosť voči nárazom a ponúka jednoduchý spôsob ochrany notebooku.

Odolný povrch udržuje príslušenstvo suché
Notebook a dôležité dokumenty ostanú v batohu počas dažďa aj búrok, pretože je pokrytý vodeodolným ochranným materiálom vyrobeným z recyklovaných predných skiel automobilov.
Buďte produktívni aj počas prepravy
Počas prepravy nabíjajte notebook v batohu vysunutím kábla cez na to určené vrecko na prenosnú nabíjačku**. Do cieľa dorazíte s nabitým notebookom a pripravení pokračovať v práci.

Nízka hmotnosť a pohodlné nosenie
Či už idete do práce alebo z nej, jednoducho uchopte tento ľahký batoh za vystužené horné rukoväte a smelo vyrazte na cestu. Batoh si zaveste na plecia, aby ste mali voľné ruky. Ramenné popruhy v tvare písmena S kopírujúce vaše plecia a sieťkovaná zadná časť zaručujú pohodlie a chlad. Alebo pri odchode za ďalším ďalšie cestovateľským dobrodružstvom pripojte batoh na vrch kufra s kolieskami a vyrazte na letisko, autobusovú alebo vlakovú stanicu.

Všetko potrebné do kancelárie na dosah ruky
Bezpečne uložte dôležité dokumenty a veci každodennej potreby do veľkej hlavnej časti batoha s vreckami. Vložte slnečné okuliare a ďalšie drobné predmety do mäkkého lemovaného vrecka na zips a na cestách prenášajte fľaše na vodu a dáždniky vo vonkajších sieťovaných vreckách.

Zvýšenie viditeľnosti pri slabom osvetlení
Vďaka reflexným prvkom a popruhom na batohu Dell Pro 15 (PO1520PS) budete s ním na pleciach viditeľnejší pre motoristov v ranných a večerných hodinách.

Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou až 15"
Do batoha Dell Pro 15 (PO1520PS) s lemom odolným voči poškriabaniu sa zmestí väčšina notebookov Dell s uhlopriečkou až 15 palcov. Zároveň je zaručená maximálna ochrana všade, kde sa počas náročného dňa vydáte.

Záruka
3-ročná obmedzená záruka

Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné