Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

Garmin ANT+ snímac rýchlosti + snímac kadencie 2 (bicykel)

Naša cena s DPH:
71,81 € (2 163,28 Sk)
Naša cena bez DPH:
59,84 € (1 802,74 Sk)
  
Výrobca:
Garmin
Expedícia:
Na otázku
Záručná doba:
2 roky
PN:
010-12845-00
Popis

Nová generácia osvedceného bezmagnetového riešenia (bezdrôtových) snímacov pre cyklistiku. Toto bundle balenie obsahuje oba snímace - pre kadenciu aj rýchlost , ktoré je možné používat samostatne. Okrem ANT+ rozhrania pridáva Garmin do druhej generácie snímacov aj Bluetooth rozhranie pre volné použitie snímacov aj s aplikáciami a zariadeniami tretích strán. Pre použitie teda nemusíte vlastnit žiadne iné Garmin zariadenie, co otvára dvere pre použitie snímacov napríklad s aplikáciami pre in-door (stacionárny) trénining ako ZWIFT, Strava, Endomondo a pod.

Snímace je možné využit aj celkom nezávisle od pripojeného Garmin alebo iného kompatibilného zariadenia. V tom prípade snímace pocas jazdy na bicykli zaznamenávajú prejdenú vzdialenost a rýchlost do internej pamäte. Tieto zaznamenané údaje sa následne synchronizujú s vašim úctom na Connect Garmin pri opätovnom pripojení k spárovanému zariadeniu (smartfón).

1. Snímac rýchlosti, ktorá je meraná na zadnom kolese (náboj). Ideálny pre použitie, ked nie je možnost využit GPS na vašom zariadení - napr. pri stacionárnom tréningu alebo v krytých priestoroch (hala). Snímac meria a zaznamenáva: rýchlost, tempo a vzdialenost.

2. Snímac kadencie pedálovania, ktorá je meraná z kluky na bicykli (ot./min., priemerná kadencia, iné). Nová generácia snímacov nepoužíva magnetické snímace, ale integrovaný (gyroskopický) akcelerometer, ktorý spolahlivo zaznamená každé otocenie klukou.

Balenie oboch snímacov obsahuje kompletnú montážnu sadu pre okamžité použitie, podrobnosti k montáži sú dostupné na odkaze > > > >

Nová generácia snímacov nepoužíva magnetické snímace, ale integrovaný (gyroskopický) akcelerometer, ktorý spolahlivo zaznamená každé otocenie klukou.

Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné
Alternatívne produkty
Garmin prísavkový držiak do automobilu - Montana
Garmin Montážna kolíska na motocykel vrátane napájacieho kábla - zumo 590/595
Garmin vívofit 4, White (S/M)
cena: 74,64 €  (2 248,66 Sk)

Garmin vívofit 4, Speckle (S/M)
cena: 74,64 €  (2 248,66 Sk)

Garmin vívofit 4, Black (L)
cena: 74,64 €  (2 248,66 Sk)