Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

Garmin Approach S62 Black Lifetime Bundle

Naša cena s DPH:
569,82 € (17 166,43 Sk)
Naša cena bez DPH:
474,88 € (14 306,21 Sk)
  
Výrobca:
Garmin
Expedícia:
Na otázku
Záručná doba:
2 roky
PN:
010-02200-02
Popis

Approach® S62 vám pomôže vylepšit skóre vdaka funkcii Virtual Caddie, ktorá zohladnuje vietor, vaše predošlé údery a navrhne vhodnú palicu pre nasledujúci úder, a dokonca odporucí aj smer vášho úderu. Máte prehlad o všetkom: rýchlost a smer vetra, prekážky, upravené vzdialenosti pre rany z a do kopca vdaka funkcii PlaysLike Vzdialenost. Autoshot meria vzdialenosti rán a automaticky ich zaznamená. Spárujte svoje hodiny so snímacmi Approach CT10 a získtate tak automaticky podrobné informácie o vašej hre.

Aplikácia Garmin Golf™ vám umožní zaznamenat každú vašu hru, zúcastnit sa na virtuálnych turnajoch, umiestnit sa vo výsledkových tabulkách, sútažit, analyzovat vašu hru.

Ukážte aj mimo ihriska a clubhouse, že golf je vaša vášen. Approach® S62 sú vhodné na každú príležitost. Okrem smart notifikácií monitorujú vašu dennú aktivitu, športové aplikácie sledujú váš športový výkon, pulzomer priamo na zápästí zaznamenáva váš pulz pocas celého dna, naviac snímac Pulse Ox sleduje úroven okyslicenia krvi. Bezkontaktné platby Garmin Pay™ vám ulahcia platenie. Prispôsobte si svoje hodiny novými vzhladmi hodín a aplikáciami z Connect IQ store alebo jednoducho vymente QuickFit náramky podla vášho štýlu a nálady.

Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné