Produkty
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

Garmin fénix 6X PRO SOLAR, Titanium Carbon Gray DLC, Black band

Naša cena s DPH:
954,33 € (28 750,10 Sk)
Naša cena bez DPH:
795,28 € (23 958,41 Sk)
  
Výrobca:
Garmin
Expedícia:
Skladom
Záručná doba:
2 roky
PN:
010-02157-21
Popis

Dalšia generácia univerzálnych GPS hodiniek so smartfunkciami. fénix 6X prináša na základe skúseností a vývoja série fénix prepracované funkcie a výbavu. Základný štandard novej výbavy série fénix 6X ponúka celkom nový optický pulzomer s podporou pokrocilých meraní (variabilita pulzu) a podporou snímania pulzu aj pri plávaní, ktorý je doplnený o PULSE OX snímac pre meranie okyslicenosti krvi. Praktická funkcionalita je rozšírená o tzv. battery management pre pokrocilú správu a manažment napájania hodiniek v závislosti od použitia, potrieb a ocakávanej výdrže batérie. Samozrejemosttou je tiež podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay™

Telo hodiniek je vyrobené z mimoriadne odolného, stáleho a zároven lahkého materiálu fiber-reinforced polymer s titániovým krytom na zadnej strane hodiniek. Displej série fénix 6X sa zväcšil o 36% oproti staršej generácii fenix 5X a je krytý odolným sklíckom Power Glass™, ktoré kombinuje technológiu solárneho* dobíjania s odolným sklíckom vyrobeným pomocou technológie Corning® Gorilla® Glass - iba pri modeloch s oznacením PRO SOLAR. Dalšie kovové prvky sú vyhotovené s lahkého materiálu Titanium s finálnou úpravou povrchu použitím technológie >DLC (diamond-like- carbon) . Mimoriadne odolná konštrukcia a dalšie parametre splnajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnost voci nárazom, plamenom a ponoreniu.

Model fénix 6X PRO SOLAR oproti štandardnej výbave série fénix 6X PRO ponúka:

Power Glass™ krycie sklícko - kombinácia technológie pre solárne dobíjanie a tvrdeného sklícka Corning® Gorilla® Glass
- kovové prvky sú z kvalitnej ocele Stainless Steel s finálnou úpravou povrchu použitím technológie >DLC (diamond-like- carbon)
- integrovaný .mp3 prehrávac - s pamätou pre viac ako 2000 skladieb
- predinštalované Topografické mapy EU + mapy lyžiarskych stredísk EU + celosvetovú mapu golfových ihrísk
- nová funkcia PACEPRO pre detailné sledovanie priebehu tempa behu > > > >

Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné